Hlavní kategorie:

Vyhlášení letní červencové soutěže

12.08.2011

Nakonec jste zaslali poměrně hodně fotek, což nás velice těší a proto jsme se rozhodli udělit, kromě hlavní ceny ještě dvě další za druhé a třetí místo. první získává tedy 5ks brýlí z RAVEFASHION.cz dle vlastního výběru, druhé místo jedny brýle dle vlastního výběru a třetí místo 20% slevu na nákup v RAVEFASHION.cz Nyní už k umístění:

1.místo

Jelikož se jednalo o letní soutěž, která  měla obsahovat letní téma nakonec jsem rozhodli, že vítězem se stává tato fotka. Není to letní romantika se vším všudy?

2.místo

Naprosto si nás získala tato fotka, kombinace trička Baby Cakes a brýlí s RAVEFASHION.cz nás dostala! Nevyhrála jen proto, že chybělo to potřebné letní téma. Více takových fotek!

3.místo

Bramborovou medaili získává tato fotka, už zase pěkně letní :)

 

Děkujeme všem zůčastněným za zaslané fotky a budeme se těšit, že se opět příště přihlásíte. Výherce budeme co nejdříve kontaktovat a informovat je o tom jak si ceny mohou objednat.




X

Sleva pro Váš první nákup!

Zadejte Váš e-mail, a obdržíte slevu 10% z celkové ceny zboží pri Vašem prvním nákupu.